top of page
2000x484px_LOTS_GC_allee(EE).jpg

Uue põlvkonna orkester LORDS OF THE SOUND esitleb jõuluprogrammi „Grand Christmas“

Orkestri LORDS OF THE SOUND esinemine on midagi enamat kui kontsert – see on tõeline show!

16.12.2021 - Pärnu, Pärnu Kontserdimaja
19.12.2021 - Tartu, Vanemuise Kontserdimaja
20.12.2021 - Tallinn, Alexela Kontserdimaja

 

Uusaasta- ja jõulumeeleolu, armastuse atmosfäär ja pereringi soojus õhkuvad orkestri LORDS OF THE SOUND esitatud pühadelauludest ja heliloomingust.
 

Me kõik armastame nii väga seda ülevat meeleolu, kui kogu olemusega tajud hetke ilu, kui armastus täidab meie sisemuse ja kiirgab välja kogu maailma. Ja muusika suudab selle meeleolu taasluua! Muusika, mis hõlmab jõulude harmooniat, hetke pühadust, südame- ja hingerahu.
 

Unustamatuid hetki loob vana-aastaõhtul orkester LORDS OF THE SOUND, keda saadavad koor ja orkestri solistid.
 

Orkester annab elava kõla jõuluhittidele ja heliribad armastatud jõulu- ja uusaastafilmidest: "Jõululugu", "Jääaeg", "Polaarekspress", "Grinch", "Üksinda kodus", "Waltz in a Snowstorm", "Jingle Bells", "Let is snow", "We Wish You A Merry Christmas", "Happy New Year", "Last Christmas" ja teised.

Imed juhtuvad nendega, kes neisse usuvad! Seetõttu ärge keelake endale paariks tunniks orkestri LORDS OF THE SOUND muusikalisse etendusse „Grand Christmas“ sukeldumist ning inspiratsiooni ja vaimse harmoonia laeng kogu järgmiseks aastaks on garanteeritud!
 

Iga kontserdiga võlub orkester LORDS OF THE SOUND üha enam vaatajaid, kogudes truudest fännidest publiku. Külastajad nimetavad neid „positiivseks orkestriks“, märkavad nende avatud siirust ja karismat ning nende kontserdid on täis sõuelemente, huumorit ja sooja suhtlemist publikuga.
 

Usaldage oma õhtu uue põlvkonna orkestrile LORDS OF THE SOUND, tulge koos lähedastega ja tundke ühtsust enda ja eriliste jõulupühade muusika vahel!

 

Kontserdikava kogukestus on umbes 2 tundi.

bottom of page