top of page

Metallica S&M Tribute Show sümfooniaorkestriga esimest korda Eestis!

 

20. september 2020 – TALLINN, Alexela Kontserdimaja

 

Suurel laval taasluuakse reaalajas 1999. aasta album „S&M“, milles metal’i ülbus ja jõud tõstis esile orkestripillide laulva ja värvika kõla.


Kui peate ennast tõeliseks METALLICA ja üldse roki austajaks, siis peate nägema SEDA! Pretsedenditu projekt, kus professionaalne rokkbänd ja sümfooniaorkester taasloovad täielikult METALLICA legendaarse kontserdialbumi „S&M“. San Francisco orkestriga salvestatud kultuslik topeltplaat ilmus juba kaugel 1999. aastal, kuid on endiselt armastatud ja populaarne!

 

 

Võib-olla sellepärast saadab austuskontserti „METALLICA sümfooniaorkestriga“ lausa kõrvulukustav edu. Jalustrabav multimeediaetendus, vapustav heli ning klassikaliste ja rokkmuusikute meisterlikkus ei jätnud kedagi ükskõikseks – see show jääb kõigile pikaks ajaks meelde!

 

Juba on ilmunud tohutult palju positiivset vastukaja ja entusiastlikke arvustusi. Kujutlusvõimet rabav show jättis publikule palju muljeid – siin on mõned neist:

 

„Veidi piinlik, kui ansambli Garage Dayz austusavaldus kõlab paremini kui Metallica ise.“

 

„Vapustav. Elegantne. Maagiline. Suurepärane. Mul ei jätku sõnu, et kirjeldada seda kontserti ja oma meeleseisundit austusbändi esinemise ajal. Seda, mida mehed laval tegid, ei saa millegagi võrrelda.“

 

„Poiste võrreldamatu mäng ja vapustavad hääled kandsid mind teise maailma, kus olime ainult mina ja muusika. Mitte ühelgi välisel asjaolul polnud õigust segada meid ja meie südameid, mis ühes taktis lõid. Tahtsin üheaegselt karjuda ja nutta.“

 

„Harukordne kontrast lummab. Tahaks tungida orkestri muusikute mõtetesse ja tunnetesse ning mõista, kuidas see võimalik on!“

 

„Öelda, et see on lahe, ei ütle suurt midagi.“

 

Show „METALLICA sümfooniaorkestriga“, mis täidab kõik saalid, pälvis tunnustust ja positiivset vastukaja paljudelt inimestelt, alates kriitikutest ja professionaalsetest ajakirjanikest kuni rokkmuusika fännideni.

 

Austus-show „Metallica sümfooniaorkestriga“ on tõeliselt eksklusiivne! Klassika ja modernsus sulanduvad ühtseks tervikuks ja ilmuvad publiku ette oma ainulaadses müstilises ilus.

bottom of page