top of page

Aastal toimub Eestis esimest korda uue põlvkonna orkestri
LORDS OF THE SOUND kontsert, kus esitletakse kava „Music is coming“.

 

Orkestri LORDS OF THE SOUND esinemine on midagi enamat kui kontsert – see on tõeline show!

18. september 2020 - Tartu, Vanemuise Kontserdimaja
19. september 2020 - Pärnu, Pärnu Kontserdimaja
21. september 2020 - Tallinn, Alexela Kontserdimaja

 

„Music is coming“ on kujuteldamatu kombinatsioon orkestri, koori ja tõelise maagia elavast kõlast, mida on täis teie lemmikfilmid ja arvutimängud.

Maailmakuulsad palad kõlavad uutmoodi ja omandavad erilise väljenduslikkuse – selline on jäljendamatu LORDS OF THE SOUND-i meisterlikkuse tase! Tulge kindlasti kohale ja kogege elava muusika voo kogu jõudu!

 

c „Troonide mäng“, „Viikingid“, „Mandaloorilane“, „Galaktika valvurid“, „Wonder Woman“, „Sõrmuste isand“, „Avatar“, „Mad Max“, „Kariibi mere piraadid“, „Viies element“, „World of Warcraft“, „Skyrim“, „Assassin’s Creed“, „Mortal Kombat“, „The Witcher“ ja teised.

 

Tänu ainulaadsele visuaalsele saatele ärkab iga meloodia ellu, saali tormavad sisse ennenägematud fantastilised olendid ning publikule avaneb tundmatu maailm, kus valitseb maagia ja nõidus.

 

Võimas ruumiline heli, ebatavalised lahendused ja professionaalne lähenemine on orkestri peamised eristavad jooned. „Music is coming“ on parim viis veeta aega ebatavaliselt. Vapustav sündmus aitab kõige paremini unustada argipäeva saginad ja avab ukse uude reaalsusesse, kus elustuvad müüdid ja imesid juhtub igal sammul.

 

Kontsert toimub andekate vokalistide osalusel ja iga teost saadavad videokaadrid.

 

Kontserdikava kogukestus on umbes 2 tundi.

bottom of page